ksiegowosc

Tradycyjne zarządzanie fakturami jest nieefektywne i męczące. Wykwalifikowani pracownicy tracą dużo czasu, na zwykłe przepisywanie danych. Czy tak musi być? My wierzymy, że nie. Dlatego stworzyliśmy system CFAT2.

CFAT2 to system, w którym zmieniliśmy podejście do dokumentów. Staramy się, by jak największa część pracy została wykonywana przez system. Z drugiej strony pozostałą pracę, której nie da się zautomatyzować podzieliśmy na etapy, tak by wykwalifikowani pracownicy nie musieli nigdy więcej tracić swojego cennego czasu na zwykłe przepisywanie danych.

W systemie CFAT2 operujemy na zeskanowanych dokumentach. To daje nam wiele korzyści, ponieważ z takiego pliku można odczytać wiele informacji, które automatycznie zostaną wpisane do systemu. I tak mamy pierwszą oszczędność czasu.

Dalsza praca nad dokumentem jest podzielona na etapy, początkowe są bardzo intuicyjne i nie potrzeba wykwalifikowanej wiedzy, żeby je wykonywać. Najcięższa praca jest zdjęta z barków specjalisty. Dalsze etapy polegają głównie na wypełnieniu pojedynczych pół i akceptacji.

Przez cały czas mamy na ekranie dane i zeskanowaną fakturę. Nie ma potrzeby szukania ich drukowanych wersji. Co więcej, do systemu, czyli do faktur mamy dostęp z przeglądarki. To daje nam kolejną oszczędność czasu.

Nie wierzysz? Spróbuj!

 


 

Witryna używa plików "cookies" do prawidłowego działania - głównie nawigacji. Korzystanie z witryny oznacza ich akceptację.