bdp firma

Business Data Process Sp. z o.o. jest młodą i prężnie rozwijającą się firmą wytwarząjącą oprogramowanie komputerowe. Specjalizujemy się w wytwarzaniu systemów idealnie dopasowanych do potrzeb klienta.

Jesteśmy firmą ukierunkowaną na wykorzystanie nowych technologii i narzędzi. Nowoczesność w naszych działaniach znacząco wpływa na jakość naszych usług. Dzięki temu produkty, które wychodzą spod naszych skrzydeł charakteryzują się prostotą i efektywnością wykorzystywania.

Nowe technologie sprawiają, że nasze produkty są zwinne i efektywne. Nowoczesna szata graficzna, prostota, łatwość użytkowania są jednymi z najważniejszych elementów, które stawiamy za cel tworząc interfejs naszych rozwiązań.  

Nasze produkty cechuje duża elastyczność i łatwość dostosowania aplikacji do realnych procesów zachodzącychw firmie. Konfigurowalność narzędzi sprawia, że nasze produkty, są zarówno dostępne dla każdego jak i dostosowane do konkretnych warunków.  
Jedną z największych zalet naszego zespołu jest bogate doświadczenie zdobyte zarówno na polu informatycznym jak i księgowo - płacowych. Kadra zarządzająca jest również wsparciem dla całego zespołu i skutecznie wyznacza kierunek naszego rozwoju.

Witryna używa plików "cookies" do prawidłowego działania - głównie nawigacji. Korzystanie z witryny oznacza ich akceptację.